בניית אתרים המתייחסת לחשיבותו של השיווק הדיגיטלי

שתפו

בניית אתרים בימינו אמורה להתייחס גם לאסטרטגיות השיווק הדיגיטליות. אתר טוב וחזק משפיע על חוויית המשתמש, קידום האתר, המיתוג, יחס ההמרה, אינטראקציות המשתמש ועוד.
למעשה, לבניית אתרים יש תפקיד חיוני ומשפיע על השיווק בעידן הדיגיטלי של המאה ה-21 והוא משפיע על מידת הצלחתו של העסק שלכם.

מהי חשיבותו של השיווק הדיגיטלי?

שיווק דיגיטלי מאפשר לעסק להגיע לקהל היעד באינטרנט והוא עושה זאת באמצעות מגוון דרכים ופלטפורמות. שיווק דיגיטלי משתמש בשיטות שיווק שונות, כולל שיווק במדיה החברתית, שיווק תוכן, PPC (Pay Per Click) ו-SEO (Search Engine Optimization) ועוד.
שיווק דיגיטלי מציע אסטרטגיות המאפשרות לעסק לטרגט את קהל היעד המדויק שלו באינטרנט, שמשמעותו הנעת מכירות, הגדלת התנועה לאתר והגדלה עקבית של ההכנסות.

שיווק דיגיטלי – למה הוא חשוב?

נוכחות וחשיפה מקוונת מקדמות את המכירה והשיווק של המותג שלכם. אתר אינטרנט הוא לעתים קרובות המקום הראשון שבו המשתמשים ברשת יקיימו אינטראקציה מקוונת עם העסק שלכם.
שילוב של פעילויות ומאמצעים שיווקיים מקוונים ולא מקוונים, יכול להוביל משתמשים לאתר האינטרנט של העסק שלכם. הנעת אנשים לאתר שלכם יכולה להשיג מטרות שונות, כגון: הענקת שירות ומידע, הגדלת הרכישות או ההזמנות באתר או הצעת הפרטים ליצירת קשר.
בניית אתרים הלוקחת בחשבון גם את השיווק הדיגיטלי מציעה לכם נכס רב ערך לצמיחה ולביסוס נוכחות מקוונת סמכותית. סקר בנושא שפורסם ב-Web FX מצא כי 89% מהמשווקים דווחו כי שיטות השיווק המקוונות, כמו SEO ו-PPC, הגדילו את המודעות למותג ב-80%.
אז אם תהיתם למה חשוב שתשקיעו בשיווק דיגיטלי? אז התשובה היא: כדי להצמיח את העסק שלכם.

רוצים ללמוד עוד על חשיבות השיווק הדיגיטלי ומדוע כדאי לכם לאמץ אסטרטגיית שיווק מקוונת במהלך בניית ועיצוב האתר שלכם? הנה 3 סיבות מרכזיות:

 1. אתם מצליחים להגיע למקום שבו האנשים פעילים
  העלייה בשנים האחרונות בשימוש באינטרנט, משמעותה שיותר ויותר אנשים מבלים את זמנם ברשת. בימינו, מיליארדי אנשים ברחבי העולם משתמשים באינטרנט שהפך חלק בלתי נפרד מחיי היומיום. אנשים משתמשים ברשת כדי לבצע חיפושים, לבדוק את המדיה החברתית ולרכוש מוצרים באופן מקוון.
  כלומר, הלקוחות שלכם נמצאים באינטרנט! וזה מה שמדגיש את חשיבותו של אתר שמפעיל גם אסטרטגיות לשיווק דיגיטלי. הלקוחות הפוטנציאליים גולשים ברשת ומחפשים את המוצרים או השירותים שאתם מספקים. אבל אם לא יוכלו למצוא אתכם כי אין לכם נוכחות מקוונת, הלידים שהיו יכולים להגיע אליכם, יגיעו למתחרים שלכם. כדי להשיג את התוצאות המיטביות לעסק שלכם אתם צריכים לבסס נוכחות אינטרנטית.
  השיווק באינטרנט חשוב, כי הוא מוביל לאתר שלכם לידים רבים יותר, המעוניינים במוצרים או בשירותים שלכם.
 2. המתחרים שלכם כבר כאן
  השיווק באינטרנט חשוב גם בגלל שהמתחרים שלכם כבר כאן. אם אתם רוצים להתחרות באחרים, אתם צריכים לעשות את מה שהם עושים ויותר. הזנחת השיווק הדיגיטלי משמעותה שאתם בפיגור משמעותי. המתחרים שלכם צוברים תנועה שהייתה יכולה להגיע אליכם, לו הייתם משקיעים בשיווק דיגיטלי. קהל היעד שלכם כלל לא יידע שהעסק שלכם הוא אופציה ויעבור אוטומטית למתחרים.
  השקעה בשיווק דיגיטלי חשובה כדי שתוכלו להיכנס לזירה כשאתם מצוידים כהלכה לקבלת לידים של לקוחות פוטנציאליים המתייחסים למותג שלכם כאל אופציה.
 3. תוכלו להתחרות בתאגידים הגדולים
  התמודדות בשוק תחרותי היא החלק הקשה ביותר בניהול העסק, במיוחד כשהתחרות היא מול התאגידים הגדולים ביותר שקנו לעצמם מוניטין והם מושכים אוטומטית את קהל הלקוחות שיכול היה להגיע אליכם.
  שיווק בדיגיטל באמצעות שיטות לקידום אתרים (SEO) ופרסום בתשלום לפי קליק (PPC) יכול להציב אתכם כשחקנים שווי ערך במגרש המשחקים הבינלאולמי.

אולי יעניין אותך גם

אחסון אתרים
אחסון אתרים

אחסון אתרים

מי מאתנו אינו זקוק לשירותי אחסון אתרים? כל בעל עסק מוכרח להקם אתר כדי לפתח את שירותיו ולפרסם אותם, שהרי מרבית לקוחותיו באים דרך שורת

שיווק בנלאומי
בלוג

כשרוצים לפרוץ לשוק הבינלאומי

לא מעט חברות ישראליות מציבות לעצמן כמטרה, פריצה לשוק הבין הלאומי. הסיבה לכך לרוב נובעת מהעבודה שהשוק השיראלי, פורה ומוצלח ככל שיהיה, עדיין נחשב לשוק

דילוג לתוכן