קידום אתרים
התקשרו עוד היום 03-1183657
 

כל מה שצריך לדעת על בניית אתרי סחר

אם בעבר מטרתו של אתר אינטרנט היה בעיקר להביא את העסק לידיעת הציבור ולפרט על שירותיו מתוך תקווה שהגולש ייזום וייצור קשר או לחלופין יגיע לחנות בשעת הצורך, היום אתר אינטרנט יעיל צריך לכלול בתוכו גם את האפשרות עבור הגולש להפוך באותו רגע ללקוח, כלומר לבצע קניה. לכן, עסקים רבים היום בוחרים לבנות אתרי סחר הכוללים בתוכם גם חנות דיגיטלית. כך ניתן להכות בברזל בעודו חם ולאפשר לגולש לבצע רכישה מבלי להמתין. יש לכך משמעות לא רק בשל אותה רכישה ספציפית שנעשתה אלא יש לכך יתרון גם בקידום אתרים.
.

האם עדיפה בניית אתר ספציפי לעסק או רכישת חנות אינטרנטית?

היום ישנן שתי אפשרויות עיקריות למכירת מוצרי העסק דרך האינטרנט. האחת היא רכישת חנות אינטרנטית מוכנה והשנייה היא בניית אתר סחר משלכם המותאם באופן ספציפי לעסק, לשירותים ולמוצרים שהוא מציע. האפשרות הראשונה של רכישת מוצר מדף- חנות אינטרנטית מוכנה יכולה להיות מפתה בגלל הקלות והמהירות בה היא מושגת. עם זאת, העיצוב הוא שבלוני ואינו מותאם דווקא לעסק שלכם. ניתן לראות רבים כמותו ברשת והדבר ללא ספק מוריד מהפוטנציאל. בניית אתרים למסחר הנעשית באופן מקצועי מותאמת באופן מדויק לעסק, למוצרים ולשירותים שהוא מציע ובכלל למסרים שהוא מעוניין להעביר, למיתוג שלו. לכן, בניה מקצועית הכוללת גם עיצוב אתרים מקצועי ומדויק תשיג את המטרה בצורה טובה יותר.

למה חשוב לשים לב בבניית אתרי סחר?

כפי שציינו, ההבדל בין חנות אינטרנטית הנרכשת כמוצר מדף לבין אתר הנבנה באופן ייחודי לעסק מסוים בא לידי ביטוי בעיקר בדברים הקטנים, אך דברים קטנים שהם גם משמעותיים מאוד ויעשו את ההבדל בין יציאה מהאתר לבין המשך גלישה באתר, העמקה, כניסה לדפים פנימיים עד לרכישה. נמצא שעד לקבלת ההחלטה מצד הגולש האם להמשיך בגלישה או לצאת מהאתר עוברות 7-10 שניות. אלה הן שניות גורליות. בניית אתרי מסחר צריכה להיעשות בצורה מקצועית כך שלגולש תהיה חוויית משתמש טובה וגם יהיה ממשק משתמש ידידותי. חשוב לשלב בין השניים: הצד התפעולי, כולל מהירות התגובה של האתר והמבנה שלו לצד עיצוב מעניין ומסקרן, תוכן הכולל מידע מעניין וערך מוסף מלבד המוצרים עצמם. כל דף צריך לכלול גם דרכים להנעת הגולשים לפעולה, למשל באמצעות פיצ'רים.

לבנות את כרטיס הביקור שלכם בעזרת חברה מקצועית

כאמור, ישנן היום דרכים שנראות קלות, פשוטות ומהירות להקמת אתרי סחר, אך בבחירה בדרך המהירה והקלה ישנם גם פספוסים וחבל. אנו בחברת EZ קידום אתרים עוסקים בבניית אתרים, עיצוב אתרים וגם קידום אתרים. ממש כפי שאדריכל יבנה לכם את מבנה העסק באופן אינדיבידואלי שיתחבר למהות העסק וגם יהיה נוח הן ללקוחות והן עבורכם, כך גם אנו בונים את האתר כך שלגולש תהיה חוויה מושלמת ומניעה לפעולה ולכם יהיה נוח לנהל את האתר.

 

 

 

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר