מחזיקים בחשבון אינסטגרם עסקי? זה הזמן להתחיל לחשוב כיצד אתם יכולים לגרום לגולשים להיות עוקבים שלכם בחשבון. עוקבים שיראו כל תמונה שאתם מעלים מבית העסק, מוצר חדש, שירות חדש, פרסומת או אפילו תמונות מהווי של בית העסק כל תמונה כזו תזכה לחשיפה נרחבת, ותביא לפרסום של בית העסק.

היום אנחנו יכולים למצוא לא מעט שיטות ודרכים כיצד להפוך גולשים לעוקבים באינסטגרם. אומנם מדובר בעבודה לא פשוטה, בדומה לעבודות קידום אחרות ברשתות חברתיות ובאינטרנט בכלל, אך בדומה לדוגמאות אלו, גם כאן, אם תצליחו להביא גולשים להיות עוקבים באינסטגרם, אז אתם תרוויחו חשיפה ופרסום שבבוא העת יעזרו לכם מבחינה עסקית.

לפני שנציג בפניכם כמה דרכים כיצד לגרום לגולשים להיות עוקבים באינסטגרם שלכם, נסביר בקצרה מדוע אתם צריכים את זה. ראשית, חשבון אינסטגרם משמש בסיס יעיל מאוד לפרסום העסק מהיבטים שונים. ככל שתגדילו את מספר העוקבים שלכם כך העסק יזכה לפרסום נרחב יותר. שנית, כשאנחנו מנהלים עסק, אנחנו מפעילים אתר אינטרנט, עמוד בפייסבוק, אך אסור לשכוח אלת הצורך להפעיל חשבון אינסטגרם, אחד מהאתרים הפופולאריים ביותר ברשת ויתרה מזו, אחת האפליקציות האהובות ביותר בסלולר. שלוש, זה לא מספיק שיש חשבון אינסטגרם לעסק, הוא צריך להיות פעיל ואחת הדרכים להראות שהוא פעיל,זה באמצעות גולשים אשר עוקבים אחרינו, עושים לייק, משתפים את התמונות שלנו ומגיבים עליהן. בלעדי כל זה אין משמעות אמיתית לעובדה שהחשבון פעיל. לכן עלינו לעשות הכל בשביל להפוך גולשים להיות עוקבים באינסטגרם שלנו.

כיצד הופכים גולשים להיות עוקבים

השיטה המהירה והטובה ביותר היא להשתמש ברשימות של גולשים, רשימות אמיתיות שיש בקרב חברות, אשר הופכות, בתשלום, את הגולשים לעוקבים. מדובר ברשימות של גולשים מהארץ ומחו"ל. כך שאם אתם פונים לקהל בינלאומי יש לכם פתרון מספיק איכותי ומהיר, דומה לזה שקיין עבור מי שפונה לקהל ישראלי.

אופציה אחרת היא בעזרת תיוגים. אתם מקבלים רשימה של תיוגים אהובים ופופולאריים וכך כל תמונה שמתויגת באותם תיוגים ומגיעה לקהל רחב. כמובן שיש לשים לב שהתגיות נכתבים בצורה נכונה וחשוב לא פחות, שהם מתאימים לאופי התמונה ולצרכים שלכם.

מלבד נקודות אלו, יש גם לדאוג שהחשבון שלכם יהיה פעיל ומעבר לכך שיהיה מסקרן מספיק בשביל שהגולשים ירצו לעקוב אחריו. לכן יש לדאוג שהתיאור של הפרופיל יהיה אמיתי ומעניין, שיהיה בו אלמנט של מכירה אך לא שיווקי מדי בשביל לא להבריח את מי שרוצה לעקוב אחריכם.

נקודה אחרונה, כמו שאתם רוצים שגולשים יהפכו להיות עוקבים באינסטגרם שלכם, כך הם רוצים שתעקבו אחריהם. אם אתם תהיו פעילים בחשבונות של אחרים, הם יעקבו אחריכם וגם יהיו פעילים בחשבון שלכם. זה יאפשר להם להכיר אתכם טוב יותר וכן יכיר לעוקבים שלה את החשבון שלכם.