עבדתם עליו, הזעתם והשקעתם מאמצים וכספים וכעת- שלב בניית האתר האינטרנטי שלכם הסתיים. כעת, יש צורך לאחסן את האתר במקום כלשהו ובדיוק לפעולה זו מתכוונים כאשר אומרים "אחסון אתרים". אחסון אתרים מאפשר לאתר לעלות במקום מסוים ובמחשב מרוחק. הפעולה דומה לשמירת תוכנה. המחשב המרוחק (אשר נקרא בשם "שרת") משמש לאחסון מגוון אתרים מקצועיים והגדרותיו רציניות ביותר. מחשב זה הינו חזק יותר מהמחשבים הרגילים ובמידה והוא חלילה נופל האתר שלכם לא יימצא.
איך בוחרים חברה לאחסון אתרים?
פרמטרים לבחירת חברה איכותית
ישנן מגוון חברות אחסון אתרים בישראל ולכן חשוב לבחור בחברה מתאימה. כדי למצוא את החברה המתאימה יש לחשוב מהן הדרישות של האתר- אם מדובר על אתר פשוט ניתן לבחור כמעט בכל חבילת אחסון אך אם מדובר על אתר מורכב יותר יש לבחון את הדרישה הטכנית של האתר ולבחור בחבילת אחסון אשר עונה על הצרכים הספיציפיים. לא ניתן למצוא חבילת אחסון אשר מתאימה לכל האתרים משום שלכל אתר יש דרישות שונות. כדי להיות בטוחים שאתם מבצעים את הבחירה הנכונה, מומלץ עבורכם להכין רשימה של הדרישות מבעוד מועד.
ברוכים הבאים. איזו חבילת אירוח מתאימה לכם?
ישנם סוגים שונים של חבילות אירוח. יש אירוח בחינם (כן זה קיים ויש חברות אשר מאפשרות למשתמש לאחסן את האתר בחינם), כמובן שעל המשתמש לשלם בדרך זו או אחרת ולכן עליו להכניס פרסומת של החברה המארחת באתרו. חשוב לדעת כי מנועי החיפוש לא לוקחים את האתרים אשר מתפרסמים בחינם ברצינות (אל תגידו שלא אמרנו לכם).
חבילת אירוח נוספת ונפוצה ביותר הינה אירוח בשרת משותף- זהו סוג האירוח הפופולארי ביותר. מדובר על השכרת מקום אחסון בשרת והאירוח מתאים לאתרים קטנים ובינוניים. כמו כן, ניתן לקנות או להשכיר אירוח של שרת שלם ולשלם על הניהול והתחזוקה שלו. האפשרות הזו מתאימה לאתרים גדולים ויש לציין כי היא יקרה יותר.
הספק שלך טוב?
ספק טוב יספק תמיכה בטלפון או במייל. כמו כן, יש לפעמים אפשרות לקיים צ'אט עם נציג התמיכה. כדי להיות בטוחים שתקבלו את התמיכה בזמן חשוב לבדוק עם החברה האם היא מחויבת להגיב תוך זמן מסוים. כמו כן, יש לבדוק ממתי הספק עובד ומומלץ לבחור בספק אשר עוסק בתחום מעל ל- 3 שנים. אמינות הינה פרמטר חשוב נוסף – צריך לבחור בחברת אחסון אתרים אשר זמינה ב- 99 אחוזים מהזמן ויש לבדוק כי היא אכן עומדת בהבטחתה. הפרמטר האחרון בו יש להתחשב הוא העלות- במידה והחברה מציעה אירוח בפחות מ- 2 דולרים לחודש אל תצפו ממנה לשירות איכותי. כמובן שאין זה אומר שצריך לבחור בחברה היקרה ביותר אך מומלץ לבחור בחברה אשר גובה מחיר ממוצע.
היו בטוחים שאתם פונים אל ספק איכותי ואמין
ספק איכותי יגרום לכם להרגיש בטוחים לאורך כל תהליך העבודה ולכן חשוב להיות בטוחים שאתם פונים ומקבלים שירות מספק איכותי. אין ספק כי ישנן מגוון חברות אחסון בישראל וכי ההיצע עלול לבלבל אך באמצעות בחינת השוק יהיה ניתן למצוא חברה מתאימה. בין מגוון החברות הקיימות תוכלו לבחור בחברת EVOLUTIONVIP, החברה מספקת פתרונות מתקדמים לאחסון אתרים. ניסיונה המקצועי והוותק שצברה יאפשר לכם להיות רגועים ולפעול ללא כל בעיה. תוכלו לצור קשר עם החברה על ידי מילוי טופס ההתקשרות ונציג מטעמה יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *