קידום אתרים מקצועי להשגת תוצאות רצויותכמעט כולם שמעו את המונח קידום אתרים, בוודאי אם עיסוקם קשור לאינטרנט או שהם בעלי עסקים שמחפשים כיצד לקדם את אתרם, ובעזרתו את העסק שלהם. קידום אתרים בגוגל הוא אתגר לא פשוט, כיוון שהאלוגריתם הקובע את מיקום האתר בדף התוצאות במנוע החיפוש אינו קבוע ומשתנה מפעם לפעם. חברת סימפלי סמרט (Simply Smart) מתמחה בבניית אתרים, עיצובם וקידומם במנועי החיפוש השונים ברשת, ובעיקר בגוגל. הצוות המקצועי של החברה מסביר מעט על קידום האתרים ברשת.

 

מהו קידום אתרים ולמה זה חשוב

 

קידום אתרים הוא אסופה של מספר שיטות שנועדו לקדם את מיקומו של האתר בדף התוצאות במנוע החיפוש. חשיבות מיקום האתר בדף התוצאות היא גדולה, כיוון שהתוצאות הראשונות הן הנצפות ביותר, ומעט מאוד אנשים מסתכלים בתוצאות שמעבר לעמוד הראשון.

איך עובד קידום אתרים בגוגל

 

גוגל הוא מנוע החיפוש הגדול ביותר ברשת ואין לו, למעשה, מתחרים. לכן, קידום אתרים נעשה קודם כל מתוך מחשבה על קידום האתר במנוע החיפוש של גוגול. את גוגול כולם מכירים. כאשר אנו מחפשים מידע כלשהו ברשת, אנו מקלידים את מילות החיפוש שלנו במקום המיועד וגוגל מציג בפנינו את כל דפי האינטרנט הרלבנטיים לביטוי שהקלדנו. מומחי קידום אתרים בגוגל יודעים כיצד לפצח, בכל פעם מחדש, את הפרמטרים הקובעים את דירוגו של כל אתר, ולכן גוגל משנים את הפרמטרים מעת לעת ומעדכנים אותם, כך שלא יהיה ניתן להפעיל מניפולציות שונות על מנוע החיפוש.

אם אתה לא שם אתה לא קיים

 

בעבר, נהגו מנהלי אתרים רבים לבצע את קידום האתר בעצמם, אך ככל שהלך האלוגריתם של גוגל והשתכלל, הפך קידום אתרים בגוגל למקצוע של ממש. היום, קידום עצמי של אתרים הוא כמעט בלתי אפשרי, כיוון שהוא מחייב השקעת זמן רב במעקב אחר מנועי החיפוש והשינויים הנעשים בהם, ובעיקר, כאמור, במנוע החיפוש של גוגל. האינטרנט היום מהווה מקום מרכזי לפרסום וחשיפה, וכמאמר האמרה הידועה "אם אתה לא שם אתה לא קיים". מקצועני קידום אתרים יכולים למנף עבורכם את האתר, כך שישרת טוב יותר את העסק שלכם ויגדיל את היקף המכירות שלכם, במהירות ובקלות. למה אתם מחכים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *