קידום אתרים
התקשרו עוד היום 03-5583657
 

עוד לא מאוחר: למה אתם חייבים אתר אינטרנט?

כשאתם מחפשים מידע על מוצר או על מותג מסוים, אתם כנראה פונים לעזרתו של גוגל. מהר מאוד נחשפת בפניכם רשימה ארוכה של עסקים גדולים יותר או פחות וגם שפע של מותגים קטנים, כולם בתחום הרלוונטי לחיפוש שלכם. אלא שהעסק שלכם, המוצר שאתם מוכרים או השירות שאתם מציעים עדיין לא שם. זו כנראה גם הסיבה לזה שהעסק שלכם קצת תקוע במקום.

בנית אתרים

זו לא קלישאה: האתר הוא כרטיס הביקור שלכם

בניית אתר אינטרנט היא משימה קריטית עבור העסק שלכם, וזו פשוט עובדה בשטח. עסק שלא מתחזק אתר משלו יתקשה להגיע לחשיפה גדולה יותר. גם עם דף עסקי בפייסבוק או עמוד מעוצב באינסטגרם – רוב הלקוחות נעזרים בגוגל כדי לקבל החלטות ולבצע רכישות. יש לכם גם לא מעט אפשרויות. מאתר תדמית שיציג את השירות שלכם ואת היתרון שלכם בתחום ועד חנות מקוונת שבה תמכרו מוצרים ישירות, והלקוח לא יצטרך לצאת מהבית כדי לסגור עסקה. כדי לזהות את סוגי האתרים ואת מה שמתאים לך קרא עוד.

אז מאיפה בכלל מתחילים?

קיבלתם את ההחלטה לבנות אתר אינטרנט חדש, והוא זה שיקדם את המוצרים והשירותים שלכם, אבל כדי שזה יקרה תצטרכו להתחיל לעבוד כבר עכשיו. בניית אתר מחייבת תכנון וכמובן ידע בבניית אתרים, כך שרצוי להתחיל מבחירה בחברת בניית אתרים מקצועית. גורם מקצועי יידע לשאול את כל השאלות הנכונות ולעזור לכם לתכנן את מפת האתר, להגדיר את עמודי התוכן ולקבוע יעדים ברורים: האם המטרה שלכם היא להגדיל חשיפה לבלוג או להקפיץ את המכירות? ואולי אתם רוצים לקבל יותר פניות מדי יום או למשוך יותר גולשים לעמוד הפייסבוק שבו מתבצעת רוב הפעילות שלכם?

הכי חשוב: קידום אתרים

בניית האתר היא משימה קריטית אבל כבר בשלב הזה מומלץ לתכנן את השלב הבא – קידום האתר. בסופו של יום, גם האתר היפה והמרשים ביותר צריך פרסום, ואם לא תהיה לו נוכחות בגוגל סביר להניח שהלקוחות לא ממש ייהנו מכל הטוב הזה. עיצוב מדויק, תוכן מעניין, התאמת האתר למסכים השונים וחוויית המשתמש הם חלק מהסיפור, אבל גם שימוש נכון בביטויים שהלקוחות שלכם מחפשים בגוגל, ואפילו בניית הכותרות ובחירת התגיות.

אם כל זה נשמע לכם כמו סינית למתקדמים, אתם בהחלט יכולים להיות קצת יותר רגועים. חברות שמתמחות בקידום אתרים מכירות את הכללים של גוגל ויודעות מה עובד טוב יותר. הן יודעות לבצע את חקר מילות החיפוש שדרוש לכם, לתכנן את התוכן המתאים ולהשיג את המטרות שהגדרתם אי שם, לפני שיצאתם לדרך.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר